Regulamin & FAQ

Shinden Anime to katalog linków oraz form multimedialnych udostępnianych przez firmy hostingowe - witryna skupia miłośników anime a użytkownicy dzielą się swoimi znaleziskami z innymi.
Shinden Anime ma na celu popularyzację japońskiej animacji w Polsce. Działa na zasadzie "od fanów dla fanów", wykorzystując niepisaną umowę odnośnie dystrybucji fansubów. Udostępniamy tylko anime, które nie są wydawane ani emitowane w danym momencie w Polsce. Jeśli znalazłeś na naszej stronie linki do licencjonowanych tytułów, napisz do administracji. Dane, linki i tytuły zostaną usunięte w przeciągu 48h od wysłania zgłoszenia.

E-mail do administracji
*jedynie E-maile są rozpatrywane, inne formy kontaktu, które nie został tutaj podane zostaną zignorowane!.
Regulamin:


1. Rejestracja na stronie nie jest wymagana, jednak daje ona kilka dodatkowych możliwości oraz opcji. Rejestrując się, wyrażasz jednocześnie zgodę na przesyłanie na Twój adres mailowy okazjonalnych wiadomości związanych z wydarzeniami na stronie, stronach  powiązanych z Shinden Anime oraz stronach polecanych przez administrację..

2. Dokonując rejestracji, zyskujesz możliwość oceniania oraz komentowania anime na naszej stronie! Administracja zastrzega sobie jednak prawo do kasowania komentarzy, które łamią zasady zawarte w rozwinięciu tematu. "Kliknij na ten napis, aby poznać reguły dotyczące komentowania anime" zamieszczonego poniżej.

3. Jeżeli zauważysz na naszej stronie wygasłe lub niedziałające linki, prosimy o zgłoszenie tego faktu na forum w dziale Niedziałające/wygasłe linki.

4. W przypadku problemów, pytań oraz innych spraw związanych z materiałami zamieszczonymi w dziale online, należy kontaktować się z autorem upploadu (podany jest pod główną stroną z anime), w przypadku gdy nie ma podanego autora należy kontaktować się z administracją.

5. Zasady pisania komentarzy oraz podpisów pod komentarzami są zawarte w dwóch pierwszych instrukcjach poniżej regulaminu! Prosimy o bezwzględne zapoznanie się z nimi gdyż za nieprzestrzeganie grozi ban!

6. Przed zadaniem jakiegokolwiek pytania, zapoznaj się najpierw z poniższymi instrukcjami.

7. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Wszelkie ewentualne zmiany będą wprowadzane w Niedziele, użytkownik zobowiązuje się do śledzenia zmian w regulaminie cionajmniej raz w tygodniu. Ważniejsze zmiany regulaminu zostaną zakomunikowane użytkownikom poprzez wiadomośc na stronie głównej lu wysłanie PW/ E-Maila do użytkownika.

8. Administrator ma prawo do dokonania dowolnej akcji w aspekcie strony bez podawania przyczyny, włączając w to kasacje/zablokowanie konta użytkownika oraz napisanych przez niego komentarzy jeżelu uzna takowe działanie za słuszne.

9. W razie uzasadnionych podejrzeń o nielegalne działania, (lub zażądana przez uprawnione służby), administracja zastrzega sobie prawo do sprawdzenia Prywatnych Wiadomości (PW) określonego użytkowania, przekazania ich odpowiednim służbom, oraz udostępnienia logów danej osoby.

10. Na stronie zabrania się posiadania multikont, jeżeli wykryjemy,lub chociażby zajdzie podejżenie, iż użytwkonik posiada więcej niż jedno konto na stronie, obydwa konta zostaną zablokowane, oraz dodatkowo zostanie zablokowany numer IP danego użytwkonika.


W poniższej instrukcji są zawarte wytyczne odnośnie podpisu pod komentarzami, proszę się zapoznać przynajmniej z tym podpunktem:

 

 

Co poinno być nagrodami w konkursach

Stary but i serdelek snegurka
Wejściówki na konwenty love
Kubki z nadrukami anime death
Możliwość zatańczenia nagiego bugi z administracją help
Koszulki z nadrukami anime bravo
Stary but bez serdelka tongue


 • lolak55
  Autor:lolak55
 • Ayu-sama
  Autor:Ayu-sama
 • 0takuPr0gramm3r
 • Oiazoo
  Autor:Oiazoo
 • Lanayel
  Autor:Lanayel
 • DiabloMaxxx
 • Jovi
  Autor:Jovi
 • bato-kun
  Autor:bato-kun
 • kubolek13
 • bodziox
  Autor:bodziox

Aby wyœwietlić gatuni, potrzebny jest Flash Player 9.

Pokaż wszystkie tagi
Copyright © 2008-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. | Grafiki : Mimetka |